Forum Mieszkańców Konstancina
 
   
   
Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:20 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Straz miejska
PostNapisane: Cz kwi 29, 2010 5:33 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz kwi 29, 2010 3:58 pm
Posty: 1
Od dluzszego czasu zastanawiam sie nad celowoscia utrzymywania na terenie naszego miasta Strazy Miejskiej.Tak naprawde to nie wiem jakie zadania ma spelniac ta sluzba ? Moze ktos mi rozjasni moje horyzonty...Mieszkam na Grapie,gdzie wieczorami lawki oblegane sa przez mlodziez(czesto do 22-24),nie mowiac juz o weekendach. Zdaje sobie sprawe,ze Ci mlodzi ludzie gdzies musza sie podziac-nie wszystkich stac na bary,puby.Jednak to zjawisko dotyczy osob nieletnich,ktore spedzaja czas lawkach,do poznych godzin popijajac piwo ,palac papierochy i zachowujac sie glosno bez wzgledu na pore. Wydawaloby sie,ze mlodziez szkolna po 22 powinna byc juz w domu i myslec o obowiazkach szkolnych....ciekawe gdzie sa rodzice i czy interesuje ich co robia ich pociechy o tej porze poza domem? A mlodziez po piwach(a moze nie tylko)staje sie glosna i bunczuczna-uwagi mieszkancow osiedli kwituja w najlepszym wypadku smiechem,a czesto w sposob wulgarny! I rodzi sie pytanie do kogo mamy sie zwrocic w takich wypadkach? Do Strazy Miejskiej...wydaje sie,ze to odpowiedni organ...nic z tego bo panowie pracuja do 18 !!!!! Pozostaje nam policja-tylko czy to ich zadanie.przywolywanie do porzadku rozbrykana mlodziez?? A biorac pod uwage,ze policja na nocnych dyzurach ma do dyspozycji JEDEN!!!!radiowoz i rejon calego K-J z przyleglociami to mamy male szanse na interwencje.Dlatego wydaje mi sie,ze zamiast szastac budzetem na wiele malo przydatnych spraw moze warto by pomyslec o wydluzeniu godzin pracy panow straznikow -chociaz w weekendy,a wszyscy bedziemy czuc sie pewniej,bezpieczniej na terenie NASZEGO Konstancina.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Straz miejska
PostNapisane: Śr sie 11, 2010 11:49 am 
Offline

Dołączył(a): Śr sie 11, 2010 11:37 am
Posty: 1
Szanowny Panie! Jest mi niezmiernie przykro, że nie zna Pan zasad działania oraz kwestii posiadanych uprawnień Policji oraz Straży Miejskiej, niezależnie czy jest to teren Konstancina czy innego miasta. Jednakże nadmieniam, że odkąd sięgam pamięcią Straż Miejska Gminy Konstancin-Jeziorna, w piątki , soboty i niedziele pracuje w systemie 24 godzinnym.
Mam nadzieję że ta informacja zwiększy u Pana poczucie bezpieczeństwa.

Z wyrazami szacunku.
Loczek 122


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL



   
   
pisarzewski.com